Sześć najbardziej wyczekiwanych elementów w najnowszym Pakiecie!

Cześć!
Na oficjalnej stronie TheSims, został opublikowany post pt.

"Sześć najbardziej wyczekiwanych elementów pakietu rozgrywki "Wampiry"!"

Brzmi bardzo ciekawie? 
I oto one:
1. Gra na Organach!
Cieszące się wiecznym życiem wampiry potrzebują zajęć, którymi będą sobie mogły wypełnić czas. Gra na organach to idealny sposób na relaks przed snem, kiedy słońce wschodzi, a mieszkańcy miasta zaczynają nowy dzień.

2. Skradanie się po okolicy Forgotten Hollow.
Forgotten Hollow – nowy świat z Pakietu rozgrywki Wampiry. Tu noc trwa dłużej, dzięki czemu wampiry mogą spokojnie korzystać z życia, nie narażając się na poparzenia słoneczne. A w klimatycznej, staroświeckiej, spowitej mgłą okolicy pełno gotyckich budowli. Na czele z pomnikiem dumnie prężącego pierś Vlada

3. Zdobywanie przedwiecznych mocy.
Moce, ludziska. MOCE. Przybierzcie postać nietoperza, podróżujcie w powietrzu jako ognik, zyskajcie atrakcyjność w oczach pozostałych Simów i nauczcie się kontrolować ich umysły. To tylko niektóre z wielu nowych mocy. Nie możemy się już doczekać wszystkich ciekawych historii, które wynikną z ich używania! 

4. Nowa grungowa stylistyka.
Pewne elementy grungowego wystroju wnętrz pojawiły się już w The Sims 4 Miejskie życie, ale dopiero w Pakiecie rozgrywki The Sims 4 Wampiry pozwoliliśmy sobie w pełni rozwinąć tę stylistykę. Obszarpane, rozdarte dekoracje ścian, gotyckie motywy i pajęczyny potęgują mroczną atmosferę towarzyszącą rozgrywce. 

5. Spanie i BARA-BARA w trumnach!
Doskonale wiemy, jak bardzo cenicie sobie nowe miejsca, w których Wasi Simowie mogą się zabawiać, gdy najdzie ich ochota na bara-bara. To właśnie z myślą o takich momentach stworzyliśmy łóżka w kształcie trumien. Mamy nadzieję, że ten element rozgrywki przyniesie Waszym wampirzym Simom dużo frajdy! Wiecie, że teraz możecie oddawać się uciechom bara-bara nawet w postaci nietoperza? Tak jest! 

6. Wampiry (Jakżeby inaczej!).
Na liście nie mogło zabraknąć samych wampirów! Mroczna postać, kły, złowieszczo błyszczące oczy i wiele innych charakterystycznych cech do wyboru. Z niecierpliwością czekamy na tworzone przez Was wampiry.

Źródło: Strona TheSims
*Wymaga gry The Sims 4 (sprzedawanej oddzielnie) i wszystkich jej aktualizacji.
Do następnego razu..
Cześć! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie wasze komentarze motywują mnie do dalszego pisania bloga.

Translate

© Agata | WioskaSzablonów | x.